<oembed><version>1.0</version><provider_name>Dance Mogul Magazine</provider_name><provider_url>https://www.dancemogul.com/news</provider_url><author_name>Dance Mogul</author_name><author_url>https://www.dancemogul.com/news/author/dance-mogul/</author_url><title>X52A6338</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="oT3vu1p4Lj"&gt;&lt;a href="https://www.dancemogul.com/news/young-choreographers-festival-2014-review/x52a6338/"&gt;X52A6338&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.dancemogul.com/news/young-choreographers-festival-2014-review/x52a6338/embed/#?secret=oT3vu1p4Lj" width="600" height="338" title="&#x201C;X52A6338&#x201D; &#x2014; Dance Mogul Magazine" data-secret="oT3vu1p4Lj" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;